Casamananero

Investujte do nemovitostí v Dominikánské Republice

Dominikánská republika:

V DR již působíme několik let a úspěšně jsme zde realizovali několik investičních projektů. Aktuálně máme rozpracováno asi 11 projektů.

Spolupodílíme se radou, investicí, vytvářením zázemí a zastupováním pro významné privátní investory na velmi rozsáhlých projektech, zvláště velkého významu pro celý severní region.

Vybudovali jsme potřebné vazby na politickou, právní a podnikatelskou strukturu. Tak, aby všechny záměry probíhaly co nejlépe a nejoptimálněji. Myšleno tím, že v souladu se všemi právními a jinými předpisy této země. Vše se snažíme dělat tak, abychom byli prospěšní jak zdejším lidem, tak i svým investorům.

Své záměry soustředíme na vysoce ziskové nákupy a prodeje projektů – pozemky, nemovitosti a celé projekty pro turistický ruch. Dále pak i na nákup a prodej pozemků, určených k rezidenční výstavbě.

Skupujeme pozemky a zajistíme zbudování inženýrských sítí a celkové urbanizace.

Domy, vily, projekty určené k bydlení – vykoupíme, provedeme rekonstrukci, sami provozujeme ubytování nebo zabezpečujeme pro nové majitele servis spojený s ubytováním turistů. Ti tyto nemovitosti kupují jako výnosové.

Zajišťujeme pro své klienty –investory všechny potřebné služby, – právní, účetní, založení firem, dohled na daňové povinnosti, údržbu a správu nemovitosti a provozní potřeby.

Aktuálně máme 3 tipy partnerských vztahů :

 • Investory do neveřejné emise firemních dluhopisů na 5 let a se stabilním předem určeným výnosem – s cílem 6-8% p.a.
 • Investory do vlastních projektů – zde působíme jako zprostředkovatele a servisní partner
 • Partnery do společných projektů – zde cílíme na investici s exitem do 5 let a zdvojnásobením investice

Všechny nákupy, investice jsou vždy kryté buď :

 • vlastnickým právem k dané nemovitosti
 • zástavním právem k nemovitému majetku naší společnosti
 • blokací – investičním certifikátem – deklarujícím spolu s notářským potvrzením o blokaci části nemovitého majetku
 • spoluvlastnickým právem na projektu

obecně lze říci, že investice je vždy zajištěna a kryta majetkem vyšším než samotná investice.

Pro významné partnery – investory pořádáme nepravidelné setkání jak v ČR a SK tak i zde v DR. Kde se mohou sami na vlastní oči přesvědčit o reálnosti našich záměrů, či realizovaných projektech. Zde v DR také můžeme ukázat plánované projekty, které aktuálně mají velký potenciál zisku.

V ČR v Praze připravujeme otevření našeho zastoupení v říjnu 2019.

V DR připravujeme Intenzivní Investiční dny v září a říjnu 2019

DR je velká příležitost a možnost jak být v pravý čas na pravém místě!!!

Řekněte nám Váš interes a my Vám najdeme cestu pro Váš profit.

Otázky a odpovědi

Nemusíte. Nic Vám nechceme nabízet ani prodávat. Nejsme realitní kancelář. Ale MŮŽETE. Chceme Vám být partnerem pro Váš zájem o Dominikánskou republiku. Chcete zde být turistou – jsme zde pro Vás. Chcete koupit nebo investovat do nákupu nemovitosti – jsme zde pro Vás a pomůžeme. Chcete zde podnikat – jsme zde pro Vás. Partnerství funguje, pokud je oboustranně prospěšné. Žijeme zde v DR a záleží nám na tom, aby jste zde byli spokojení a DR se stala pro Vás třeba i druhým domovem. Žijeme s místními lidmi a již známe jejich mentalitu. DR je skvělá volba a MY Vám chceme být skvělým partnerem pro Vaše rozhodování.

Vzdálenost je od středu Evropy cca 8000 km.  V DR je ale již nyní vybudováno zázemí, jsou zde trvale žijící krajané, kteří zde podnikají, pomáhají se všemi věcmi tak, aby pobyt, či nákup, investice byla bez problémů. Pokud by však nastaly, aby měl kdo pomoci a poradit. Letecky je DR cca 8-9 hodin letu z Evropy. Je to časově jako cesta k moři např. v Chorvatsku. DR je rozvinutá země se stálým politickým a bezpečnostním prostředím. Je to RÁJ NA ZEMI –  tak, jak prohlásil její objevitel Kolumbus.

Dlouhodobě již mnoho let nehrozí žádná bezpečnostní rizika. V zemi je kriminalita na běžné a mnohdy i lepší úrovni jako v Evropě. Neprovokovat a ukazovat své „bohatství“ a neměnit peníze tzv. na ulici. Chaotická a mnohdy nebezpečná je doprava a řízení. Pozor je třeba si dávat i na mořské proudy.  Nebezpečnými se může stát – nadměrná konzumace rumu – je velmi dobrý a snadno návykový.

Aktuálně nejsou známa žádná zdravotní rizika. Očkování není potřeba. Zdravotní péče je na dobré úrovni. Ve většině míst je 24 hod. pohotovost. Mnoho klinik je soukromých – západní úroveň. Lékaři se sněží léčit‚ hledají příčinu, ne pacienta udržovat a léčit následek. Doporučujeme mít uzavřené cestovní pojištění u zahraničně známé společnosti –  např. AXA, Allianz atd. V našich zařízeních vždy pomůžeme.

Politická situace je stabilní. Středová politika. Nulová tolerance k propagaci jiných náboženství (země je z 90% křesťanská). Nulová tolerance ilegálních migrantů – mimo lidí z Haiti, kteří jsou zde tolerování na práci – v Dominikánské republice žije cca 1 300 000 obyvatel Haiti. Více jak milion obyvatel DR žije v zahraničí (USA, Kanada, Evropa) a do DR každý měsíc posílají cca Mld. USA dolarů. Zdejší lidé jsou hrdí na svou minulost, nezávislost a Boha. Stát neposkytuje sociální dávky, důchody, jak je známe z našich zemí, proto také není atraktivní pro parazity společnosti. Lidé chtějí pracovat a rádi pracují. DR je klidnou zemí pro spokojený život.

DR je rozmanitý ostrov. Vlhkost je často velká, ale působením větru snesitelná. Ostrov je hodně zelený – takže často, především v noci prší. Tropické bouře a hurikány (konec srpna až říjen) hrozí zejména v jižní a východní oblasti. Sever je chráněný a tato nebezpečí nepůsobí závažné problémy – mírné riziko. Zemětřesení – žádná závažná poslední desítky let nebyly – mírné riziko.

DR je ekonomickým premiantem zemí latinské a střední Ameriky. Růst HDP, prostředí pro podnikání a především příležitosti jsou exkluzivní. Založení firmy je jednoduché – máme právní servis zajištěn. Založení bankovního účtu zajišťujeme. Účetní, daňové a legislativní služby vyřizujeme. Příležitosti zejména v turismu, bankovnictví, zemědělství, službách. Pracovitost lidí je vysoká a hlavně chtějí pracovat. Rádi se učí. Školství zažívá výrazné zvýšení kvality. 

Nemovitost můžete v DR koupit jako fyzická osoba nebo právnická osoba. Jako zahraniční osoba kupujete do osobního vlastnictví a ke koupi mimo peněz potřebujete jen pas. Místní osobu ke koupi nepotřebujete. Platí nedotknutelnost vlastnického práva – obdoba amerického práva vlastnit. POZOR na mnohé lákavé nabídky – agentů, realitních kanceláří a mnohých právníků.

Základní vízum na 30 dnů je v ceně letenky automaticky. Při příletu se pouze vyplní vstupní karta. Při prvním příletu počítejte s důkladnější kontrolou, včetně otisků prstů a pořízení fotografie do databáze na imigračním oddělení. Při překročení 30 denní lhůty se při odletu doplatí správní poplatek za prodloužení doby pobytu v DR.

Ano. Pro trvalý pobyt a dlouhodobý pobyt je DR skutečné skvělou volbou pro mnohé lidi. Počasí, srdeční lidé a prostředí, dostupnost bydlení, krásy přírody, kultura, zábava…  jedna z TOP destinací pro spokojený život.

Již 10 let zde v DR vytváříme podmínky pro život, podnikání našich krajanů a přátel z Evropy. Sami jsme si osobně prošli snad všemi možnými situacemi. DR prostředí známe dokonale. Vybudované kontakty, obchodní a podnikatelské vazby jsou na vysoké úrovni. Žijeme zde v DR a známe dokonale místní lidi tak, abychom mohli doporučit vhodné osoby pro údržbu, starost, případnou ostrahu či pronájem Vašeho majetku, pokud je vyžadován. Váš případný handicap v jazyce? Nevadí, hovoříme česky, slovensky, německy, anglicky, španělsky, rusky. A vždy Vám pomůžeme. Přenechejte Vaše starosti na náš tým.  

Ne, není. Platí zde jasné zákony, účetní povinnosti, registrace na daňových úřadech. Podnikání je vcelku a v mnoha případech snadnější. Méně byrokracie. Jednodušší evidence. Zařizujeme i modely pro Vaše podnikání, kde získáte výhody nižší nebo nulové DPH, daňové prázdniny, investiční pobídky atd. Zařídíme Vám i rezidence, účet v bance, vyřízení firmy na klíč.

Není problém. S prodejem nemovitostí včetně veškerého právního servisu zajistíme a pomůžeme.

Desatero

 1. Pravidlo MAX5/MIN100 : zajímá mne příležitost, kde je předpoklad, že do MAX 5 let mohu zvýšit svůj kapitál o MIN 100 %.
 2. Zisk v % nebo podíl na zisku: chci mít na začátku jasno kolik % ročně chci inkasovat nebo se chci podílet na zisku jako podílník a mít předpoklad většího zisku?
 3. Konzervativní nebo spekulativní typ: je pro mne maximalizace jistoty zásadní? Jsem obchodník a jsem ochoten podstoupit podnikatelské riziko s cílem tvorby vyššího zisku?
 4. Chci nemovitost nebo pozemek: vím, že nemovitost nese další možné náklady – údržba, úklid, ostraha, daň atd. – mohu pronajímat a tyto náklady chci krýt z příjmu z pronájmu. Pozemek má menší potřebu následných nákladů a starostí. Pozemek kupuji za účelem dlouhodobého vlastnictví nebo spekulace na růstu jeho prodejní ceny.
 5. Jasná představa o mém nákupu: nakupuji nemovitost, protože ji chci vlastnit?? Chci ji pronajímat a vydělávat na pronájmu? Chci na pozemku stavět? Chci nakoupit větší množství pozemků a později je rozprodat za vyšší cenu??
 6. Výše investice a doba: jakou výši volných zdrojů mám na svou investici do nákupu? V jaké měně mám své peníze? Jakou dobu chci v nakoupených realitách držet své investice – 3 roky, 5 let, 10 let – generační nákup??
 7. Prohlídka toho, co kupuji: musím se rozhodnout, zda pojedu do Dominikánské republiky a zde si osobně prohlédnu příležitosti k nákupu. Pak zde u místního advokáta a notáře podepíši smluvní dokumenty a zaplatím kupní cenu a daně a poplatky. Domů si odvezu finální smlouvy. Nebo vše realizuji v advokátní kanceláři v Praze nebo u svého realitního agenta.
 8. Pasivní nebo aktivní nákup: chci jen pasivně očekávat, jak můj nákup bude pokračovat? Chci využít služby místní servisní agentury a advokátní kanceláře, která se bude o můj majetek starat? Budu v DR bydlet a chci zde podnikat aktivně se podílet na rozvoji projektů a příležitostí?
 9. Život na zkoušku nebo trvalá změna: zajímají mne podmínky pro možnost dlouhodoběji žít na území DR? Chtěl bych zde využívat pro život svou rentu, důchod či jiný dnes vytvořený pravidelný příjem? Zajímají mne příležitosti, jak se aktivně podílet jako partner v projektech a příležitostech?

Buď nejlepší: je pro mne zásadní, abych byl na počátku velkého projektu. Jsem rád, že cesta je prošlapaná. Chci své kontakty, zkušenosti a třeba i čas věnovat budování velkého projektu v Karibském ráji. Seznámil jsem se s vizí, dokončenou prací, zástupcem DR týmu a chci se podílet nebo využít příležitost, se kterou jsem se seznámil. Nemám rád být druhý či stý. Chci tvořit vítězný a vedoucí tým. Umím se správně, včas, rozumně rozhodnout. Chci být nejlepší v KARIBIKU.