LA CUMBRE

Naše rodinná společnost CASA Maňanero Ltd. je součástí skupiny investorů z ČR, z nichž někteří v Dominikánské republice trvale žijí od 4 do 10 let a vyhledávají zde zajímavé obchodní příležitosti.

Investory a podnikatele z ČR zastřešuje firma KEDIZ Global Investments, jež má bankovní licencí pro fungování v Dominikánské republice a veškeré podnikání s tím spojené. Na základě této licence se naše skupina zaměřuje na realizaci investičních projektů v oblasti realit, a to zejména pozemkových, s cílem maximálního využití investičních příležitostí, které Dominikánská republika nabízí.

Lokalizace všech pozemkových projektů je v nejatraktivnější oblasti, kterou je sever ostrova. Zde je pro investory největší možnost výhodných nákupů a následných prodejů. A proč tomu tak je? Především proto, že čeští investoři kolem skupiny KEDIZ mají konkurenční výhodu v tom, že mají, díky léta budovaným vztahům, velmi dobré informace. Díky tomu je nakupována zemědělská půda v perspektivních lokalitách, kde je jistota, že se tam bude stavět.

Soustřeďujeme se na nákup pozemků, které proměníme ve stavební parcely se všemi povoleními k výstavbě, urbanizací, projektovou dokumentací a vizualizací záměru cílové výstavby.

Urbanizace pozemků se skládá z vyčištění pozemků, zbudování cest a páteřní sítě – voda a elektrika ke každému pozemku, přesného zaměření parcel, infrastruktury, zajištění potřebných povolení k zástavbě na bydlení či rekreaci, vyjádření příslušných úřadů – vše legislativně ošetřeno.

V čem jsou pozemky v Dominikánské republice zajímavé

  • Mají stále zajímavé ceny
  • Velký zájem Evropanů i Američanů o pozemky k výstavbě
  • Dominikánská republika se dlouhodobě, jako jeden z mála ostrovů v oblasti Karibiku, vyhýbá přírodním katastrofám
  • Dominikánská republika leží na ostrově – izolace a ochrana před problémy zbytku světa
  • Skokový rozvoj celého státu ve všech odvětvích
  • Velký nárůst turistického zájmu o tuto zemi

Pozemkový projekt LA CUMBRE

La Cumbre je rozsáhlý komplex pozemků v severní, chráněné části ostrova, 12 km od druhého největšího města DR- Santiago de Los Caballeros. Je to projekt rezidenčního a turistického bydlení, především pro Dominikánské klienty. Celková rozloha činí cca 249.000 m2.

Jde o náš nepokročilejší pozemkový projekt, který se po dokončení stane „referenčním“. To znamená, že se bude o výsledku tohoto ref. projektu velmi dobře vědět a zájemci, především z DR si to mezi sebou velmi rychle řeknou a zhodnotí.

Na základě vlastních zkušeností jsme přesvědčeni o tom, že investice do pozemků je jednou z nejjistějších forem investování. Mimo jiné i proto, že si zde na své peníze může investor doslova „sáhnout“. A když se skloubí bezpečnost investice s velmi zajímavým růstem hodnoty pozemků, jako zde v DR, pak jsou pozemky zcela určitě jednou z nejvhodnějších možností investice i v případě finanční krize.