Rodinný právník

ZNÁTE UŽ AXELA? RODINNÝ PRÁVNÍK SE PŘEDSTAVUJE…

Pokaždé, když podepisujete smlouvu, doufáte, že svým podpisem nedáváte druhé straně šanci vás převézt. Doufáte, že smlouva je správně napsaná a že v ní nejsou skryta žádná rizika pro vás. Doufáte, ale možná si nejste pokaždé jisti…

AXA ASSISTANCE vám podává pomocnou ruku ve formě Rodinného právníka.PROČ JE RODINNÝ PRÁVNÍK TAK POPULÁRNÍ A VÝHODNÝ?
∎ jednoduché a rychlé sjednání on-line z domova
∎ non-stop asistenční servis
∎ široký rozsah služeb; v ceně zahrnuty i znalecké posudky
∎ myslí i na vaše děti (např. ve sporu o náhradu škody)
∎ za minimální cenu vám zachrání velké hodnoty (např. váš dům)
∎ bezkonkurenční cena garantovaná na celou dobu smlouvy

    (měsíčně stojí přibližně jako lístek do kina)

∎ jednoduché a rychlé sjednání on-line z domova
∎ non-stop asistenční servis
∎ široký rozsah služeb; v ceně zahrnuty i znalecké posudky
∎ myslí i na vaše děti (např. ve sporu o náhradu škody)
∎ za minimální cenu vám zachrání velké hodnoty (např. váš dům)
∎ bezkonkurenční cena garantovaná na celou dobu smlouvy

    (měsíčně stojí přibližně jako lístek do kina)

Naše dlouholeté zkušenosti s českým právním systémem nyní můžete využít i vy!

Popis

Co udělat, aby Rodinný právník pomáhal i vám, a jak jeho služby fungují?

Je to velmi snadné. Služby Rodinného právníka si sjednáte z pohodlí domova velmi jednoduše. Stačí pár kliknutí, vyplnění základních údajů, úhrada pojistného a vaše práva jsou pod ochranou vašeho nového Rodinného právníka.

Jednoduše fungují i jeho služby. Za Rodinným právníkem nemusíte nikam jezdit ani chodit. Stačí zavolat na jeho telefon, poradit se o problému, který vás trápí, a další postup už navrhne on sám.

A v jakých oblastech Rodinný právník ochrání vaše práva?
∎ reklamační, sousedské či dědické spory
∎ spor ohledně koupě či nájmu bytu nebo domu
∎ právní pomoc po dopravní nehodě nebo po dopravním přestupku
∎ pomoc v rámci správního řízení
∎ neplatné rozvázání pracovního poměru nebo nevyplácení mzdy
∎ kontrola smlouvy před tím, než ji podepíšete

Příběhy

Podívejte se, jak vám Rodinný právník může pomoci:

PŘÍBĚH PRVNÍ: NOVÉ AUTO

Na jaře se Svobodovi dozvěděli o Rodinném právníkovi. Cena i rozsah služeb je mile překvapily, takže si u AXA ASSISTANCE Rodinného právníka sjednali. A jeho pomoci využili hned před prázdninami: Svobodovi si vyhlédli lepší auto. Na nové nebylo, ale v bazaru se dá pořídit i velmi pěkné za rozumnou cenu. Za auto dali velkou část úspor. Jenže již druhý den se auto porouchalo. Pan Svoboda se tedy vrátil do autobazaru a vozidlo reklamoval. Odpovědný pracovník bazaru ale odmítl přijmout reklamaci. Svobodovi se cítili bezbranní a nevěděli, jak se domoci svého práva. Pan Svoboda si pak ale uvědomil, že by mohli zkusit využít svého Rodinného právníka. Ten upozornil bazar na práva klienta a pohrozil soudním sporem v případě neuznání reklamace. Autobazar nakonec jasné argumenty Rodinného právníka musel uznat. Svobodovým byly vráceny peníze a vůz si zakoupili nakonec u jiného prodejce.

Znáte všechna svá práva spojená s reklamacemi čehokoliv, co si pořídíte? Neváhejte: Rodinný právník ochrání vaše práva!

PŘÍBĚH DRUHÝ: PRACOVNÍ SMLOUVA

To bylo v listopadu. Paní Svobodová dostala výpověď, jelikož bývalý zaměstnavatel musel snížit počet pracovních míst. Přes internet si našla novou práci. První měsíc byl náročný: nové prostředí, nový kolektiv a opravdu hodně práce. Se vším si poradila, ale stálo ji to hodně přesčasů. Jako motivaci si vyhlédla novou kabelku. Jenže na konci měsíce nedostala mzdu s tím, že firma má ekonomické problémy a mzda bude vyplacena v příštím měsíci. Paní Svobodová byla zoufalá. Nejen, že si nekoupí novou kabelku, ale její mzda bude výrazně chybět v rodinném rozpočtu. A ty hodiny navíc, které v práci musela trávit… Zavolala tedy Rodinnému právníkovi. Ten si prošel její pracovní smlouvu a s odkazem na aktuálně platnou legislativu přiměl zaměstnavatele paní Svobodové mzdu vyplatit v řádném termínu. Od té doby již paní Svobodová problém se mzdou nemá – na rozdíl od kolegyň, které se samy nedokázaly účinně právně bránit.

Dokážete se účinně bránit, pokud máte pocit, že zaměstnavatel porušuje vaše práva daná pracovní smlouvou? Nenechte se vydírat: Rodinný právník ochrání vaše práva!

PŘÍBĚH TŘETÍ: ÚVĚR

O prázdninách se Svobodovi rozhodli zrekonstruovat svou koupelnu. Jenže vydat jednorázově peníze nechtěli, a proto se rozhodli pro úvěr. V novinách našli inzerát na levné úvěry. Navštívili úvěrovou kancelář. Na místě raději nic nepodepisovali a vyžádali si čas na prostudování smlouvy. Hned druhý den ji dali prověřit Axelovi, svému Rodinnému právníkovi. Ten upozornil na rizika, která ze smlouvy hrozí, a doporučil smlouvu v tomto znění neuzavírat. Svobodovi proto odmítli takovou smlouvu uzavřít a úvěr nakonec čerpali od jiné společnosti.

Jste si jisti, že smlouva, kterou máte podepsat, vám nepřináší nebezpečná rizika pro laika na první pohled skrytá? Neriskujte: Rodinný právník ochrání vaše práva!

PŘÍBĚH ČTVRTÝ: REKONSTRUKCE KOUPELNY

Koncem srpna došlo u Svobodových na rekonstrukci koupelny. Svobodovi si vybrali cenově výhodnou firmu a uzavřeli smlouvu. Pracovníci firmy se zdáli být sympatičtí a vstřícní. Rekonstrukce proběhla v domluveném termínu a pan Svoboda přebíral hotovou koupelnu, aniž by byly vidět jakékoliv nedostatky. Jenže už za několik týdnů radost z rekonstrukce rychle pominula. Během dne se ze zdi začala valit voda a uvolnilo se i několik obkladaček. Pan Svoboda vůbec neváhal a kontaktoval Rodinného právníka. Ten informoval pana Svobodu o veškerých jeho právech a navrhl další postup. Díky tomu bylo pro Svobodovi velmi jednoduché přimět řemeslníky k opravě a současně k uhrazení škod, které jejich nekvalitní práce způsobila jak Svobodovým, tak také sousedům bydlícím pod nimi.

Dokážete si vymoci nápravu nekvalitní práce provedené za vaše peníze? Chtějte za své peníze kvalitu: Rodinný právník ochrání vaše práva.